www.cvonline.hu

Animátor, kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 986898
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Rendezvény lebonyolításának segítése, tájékoztatás
  • Játszóház biztonságos működésének felügyelete
  • Interaktív játékok működésének felügyelete, ellenőrzése, segítése
  • A rendezvény megkezdése előtt és után a pakolási munkálatok segítése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Közvetlen, barátságos jellem

Munkaidő: 2015. október 31., november 6. és november 7.

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány megléte,
  • Mind a három nap vállalása

Amit kínálunk:

  • kellemes, barátságos környezet

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.
Ha a munkalehetőség érdekelheti ismerőseidet is, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gombra kattintva oszd meg velük is!