www.cvonline.hu

Animátor, kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 859540
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • különböző játékokban való segítségnyújtás
  • játékok működésének felügyelete, ellenőrzése
  • a rendezvény megkezdése előtt és után a pakolási munkálatok segítése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • aktív, nappali tagozatos jogviszony
  • kiváló kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • közvetlen, barátságos jellem

Munkaidő: 2014. szeptember 27. 09.00-19.00

Amit kínálunk:

  • kellemes, barátságos környezet
  • bruttó 622 Ft/óra

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.
Ha a munkalehetőség érdekelheti ismerőseidet is, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gombra kattintva oszd meg velük is!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest