www.cvonline.hu

Animátor diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 937229

Gyerekek oktatásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk animátorokat!

Feladatok:
  • aktív részvétel a cég nyári táborainak lebonyolításában (ki- és bepakolás, étkezések, játékok, stb.);
  • a tanórákon kívüli időben játékok és versenyek önálló levezetése;
  • gyerekek kísérése strandra, Városligetbe
Elvárások:
  • nyitottság a gyerekekkel történő játékos foglalkozásra;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • jó megjelenés, határozott fellépés;
  • kreativitás;
  • energikus, megbízható, felelősségteljes, türelmes és pontos vagy;
  • angol nyelv ismerete.
Amit kínálunk:
  • Bér:
  • Bruttó 833 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • június 22. és július 31. között, hétköznaponként, napi 9 óra vállalása (heti szinten legalább 2 napon), legalább 4 héten keresztül
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerület
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérlek, tüntesd fel, hogy előre láthatólag mely napokat fogod tudni vállalni. Leveled tárgya legyen LOG-AN