www.cvonline.hu

Angular senior fejlesztő

  • A hirdetés 955 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Csaknem 30 fős csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba, aki a tehetséges csapat tagjaként, start-up környezetben szakértelmével hozzájárul ahhoz, hogy a felhasználók a legmagasabb minőségű szolgáltatást kapják utazásuk szervezése során. A fejlesztés minőségbiztosítását végzi és felügyeli, hogy az egyes site-ok esetében minden úgy működjön, ahogyan annak működnie kell.

Feladatok

  • Szoftver design: biztosítani a már létező és a jövőben kialakítandó rendszerek megfelelő design-ját és az alkalmas technológiák megfelelő integrációját,
  • komplex frontend alkalmazások implementációja,
  • létező alkalmazások karbantartása és a létező alkalmazások kódjainak esetleges minőségi javítása,
  • vizuális design stabil, skálázható HTML alapú megoldásokká való alakítása,
  • implementációk ellenőrzése, szoftver design felülvizsgálata és a junior fejlesztők támogatása a design fázisban,
  • böngészők közötti kompatibilitás biztosítása, bugok kijavítása,
  • fejlesztés javítása, folyamatok tesztelése,
  • frontend automatatesztelés implementációjának és a design kialakításának támogatása.

Elvárások

  • HTML, CSS és DOM alapos ismerete és használata,
  • SASS és LESS CSS előfeldolgozók használatában szerzett tapasztalat,
  • Frontend keretrendszerek ismerete és használatukban szerzett tapasztalat (Angular.js, Ember, Knockout vagy Backbone),
  • reszponzív design, grid-rendszer, CSS renderelés területén szerzett tapasztalat,
  • scaffolding, függőségkezelő, automatizáló és fejlesztő eszközök ismerete (pl. Yeoman, Bower, npm, grunt stb.),
  • verziókövető rendszerek haladó használata (Git, Subversion stb),
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előny

  • Mobil web tapasztalat,
  • frontend fejlesztési tapasztalat szélessávú környezetben,
  • böngésző-alapú Javascript egyedi és integrált tesztelésében szerzett tapasztalat,
  • Scrum tapasztalat,
  • csapatvezetői tapasztalat,
  • más európai idegen nyelv ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol