www.cvonline.hu

ANGOLUL, ÉS NÉMETÜL KÖZÉPFOKON BESZÉLŐ KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 995 napja lejárt

Belföldön és külföldön egyaránt tevékenykedő kereskedelmi,

valamint szolgáltatói tevékenységet folytató cég keres

ANGOLUL, ÉS NÉMETÜL KÖZÉPFOKON BESZÉLŐ KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT FŐÁLLÁSBAN

Feladatok:

  • Egy komplett cégcsoport egyidejű könyvelése
  • Bejövő belföldi és külföldi számlák iktatása, nyilvántartásba vétele, archiválása, formai ellenőrzése, kontírozása és könyvelése
  • Kimenő számlák elkészítése, rendszerezése
  • Forint, valamint deviza házipénztár vezetése, elszámolások ellenőrzése és könyvelése
  • Banki terhelések és jóváírások könyvelése, számlák összepontozása
  • Részvétel a havi és éves zárásokban, beszámolók készítésében
  • Mérlegek készítése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Bevallások, jelentések, statisztikák készítése és beküldése
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Alapos ismeretek számviteli és adózási területeken
  • 2-5 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol  és német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (középfok)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség

Előny:

  • Egyetemi/főiskolai diploma pénzügy/számvitel területen
  • Kereskedelmi és szolgáltató vállalatoknál szerzett tapasztalat
  • Külföldre/külföldről történő számlázási tapasztalatok

A munkavégzés helye Budapest belvárosában (Podmaniczky u.) történik, 8 órás főállás keretében.

Jelentkezéskor angol, illetve magyar önéletrajzot kérünk csatolni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol