Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Angolul és németül beszélő tesztelő (E-G01)

Tech People Hungary Kft.-Angolul és németül beszélő tesztelő (E-G01)
Hozzáadva 2012.04.21.
Hirdetés azonosító: 398879
lejárt

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Budapesti székhelyű cég számára keresünk németül és angolul beszélő tesztelőket.

Feladat
Tesztesetek tervezése, létrehozása, önálló kivitelezése és adminisztrációja
Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárítás (hibaelemzés, hibajavítás, stb.)
Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel
Részvétel olyan karbantartó tevékenységekben, mint a hibajegyek kezelése, problémamegoldás

Elvárások
Felsőfokú szakirányú végzettség
Legalább 2-3 év tesztelési vagy egyéb informatikai tapasztalat
Aktív, középfokú német ÉS angol nyelvismeret szóban és írásban
Terhelhetőség, magas problémamegoldó, csapatjátékos attitűd

Előny:
SAP BW, BI, ABAP ismeretek
SQL ismeret
Nemzetközi projektben, külföldön szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Ergonómikus, modern munkakörnyezet
Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
Multinacionális környezet: részvétel nemzetközi projektekben

Fizetés: megegyezés szerint
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés: alkalmazotti vagy alvállalkozói jogviszony

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja német és magyar önéletrajzát az oldalon.

További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot!

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése