www.cvonline.hu

Angolul beszélő Operátor

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Feladatok:

  • autó Assistance szolgáltatások megszervezése magyar és külföldi ügyfeleknek (0-24-órában változó műszakban, amely magában foglalja a nappali munkavégzést, éjszakai műszakot, valamint hétvégi műszakot is.)
  • kapcsolattartás napi szinten a meglévő ügyfelekkel

Követelmények:

  • angol nyelvtudás
  • excel ismeretek felhasználói szinten
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú megközelítés
  • jó stressztűrő képesség
  • pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • barátságos légkör
  • hosszú távú foglalkoztatás
  • versenyképes fizetés

Helyszín : Budapest

Kapcsolat:

Ha érdekli a fenti pozíció , kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, jelezve a fizetési elvárásait a következő e-mail  címen.