www.cvonline.hu
Angolul beszélő IT helpdesk munkatárs (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 511916
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Nemzetközi ügyfeleink informatikai támogatása telefonon, e-mailen és faxon
  • Folyamatos kapcsolattartás külföldi partnereinkkel
  • Felhasználói szintű IT problémák megoldása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power   Point, Outlook)
  • Windows XP ismerete - Ügyfélközpontú   gondolkodás
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Jó stressz- és monotonitástűrés
  • Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos   csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség   az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern   munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy angol vagy német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 72661

PROFIL