www.cvonline.hu

ANGOLUL BESZÉLŐ DIÁK HR TERÜLETRE

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.01.08.
Jelentkezési határidő: 2016.01.21.
Hirdetés azonosító: 443343
lejárt

Angolul beszélő diák HR területre / HR gyakornok
Budapest, belváros

A Hays világszerte piacvezető diplomás munkaerő közvetítésben. 33 országban vagyunk jelen több mint 260 irodával. Dinamikusan növekvő budapesti irodánkat 2007-ben nyitottuk.
A Hays Hungary csapatának támogatására keresünk aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, HR iránt érdeklődő és angolul folyékonyan beszélő diákot hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Napi feladatod lesz a jelöltek felkutatása a saját és online adatbázisokban, a jelöltek előszűrése, interjúk szervezése, valamint a tanácsadók munkájának egyéb adminisztratív feladatokkal való támogatása. Ez alatt az idő alatt beleláthatsz egy nemzetközi munkaerő közvetítő cég napi működésébe, és részt vehetsz a toborzás-kiválasztási folyamatokban.

Ideális vagy a munkára, ha:

- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van
- HR vagy gazdasági jellegű tanulmányaid vannak és érdekel ez a terület
- Kreatív, nyitott és proaktív vagy aki magabiztosan és hatékonyan kommunikál
- Angolul folyékonyan írsz és beszélsz
- Azonnal tudsz kezdeni
- Tudsz vállalni heti 25-40 óra munkavégzést
- Legalább 2 félévnyi időt nálunk tudsz maradni

Amit nyújtunk:

- Iskolaszövetkezeti partnerünkön keresztül való foglalkoztatás (fix órabérrel)
- Tapasztalatszerzési lehetőség toborzás-kiválasztás területén
- Jó hangulatú, fiatalos, pörgős csapat
- Modern, új iroda a belvárosban, kellemes munkakörnyezet

Jelentkezz Üveges Juditnál az E-mail cím megjelenítése e-mail címen!
Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér