www.cvonline.hu

Angolul beszélő asszisztensi munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.08.
Jelentkezési határidő: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1097640

Multinacionális partnerünk megbízásából Asszisztensi munkakörbe munkatársat keresünk a meglévő csapat támogatására!

Feladatok:

- adatok rendszerbe való bevitele és ellenőrzése
- beérkező számlák ellenőrzése és adminisztrálása
- dokumentumok ellenőrzése
- pénzügyi folyamatok támogatása
- csapat munkájának támogatása, együttműködés a csapattagokkal
- határidők betartása és a megfelelő mérőszámok teljesítése

Elvárások:

- középfokú végzettség,felsőfokú végzettség előny
- erős középfokú angoltudás szóban és írásban
- precizitás és monotonitástűrés
- ügyfélközpontú beállítottság
- jó kommunikációs készség
- pro-aktivitás
- gyors és pontos munkavégzés

SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

- egy sikeres, nemzetközi csapat tagja lehetsz
- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- hosszú-távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján