www.cvonline.hu
Angolos Mainframe Operátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 926945
lejárt
FELADAT

A Deutsche Telekom vállalati ügyfeleket kiszolgáló részlegeként a T-Systems integrált megoldásokat kínál az üzleti világ és a társadalom közös jövőjének biztosítása céljából. Globális infrastruktúrájú adatközpontjain és hálózatain keresztül a T-Systems informatikai és kommunikációtechnológia (ICT) szolgáltatásokat nyújt multinacionális vállalatoknak és közintézményeknek.  Közel 46 000 munkavállaló dolgozik azon világszerte, hogy iparági tapasztalatát és az ICT innovációit ötvözve magas hozzáadott értékkel egészítse ki ügyfelei alapvető üzleti tevékenységét.

Az IT Services Hungary Kft. (ITSH) a T-Systems International 100 %-os tulajdonú magyar leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből vállalatunk az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik szeretik a kihívásokat, és életük részeként végzik hivatásukat.

Let IT be your passion!

  • Incidens, probléma és change management a TSI folyamatoknak megfelelően
  • 1st level támogatás, hibajegyek továbbítása a megfelelő csoportoknak
  • Batch jobok tervezése, implementálása
  • Batch jobok és online komponensek monitorozása és hibakezelése
  • Standard folyamatok, metódusok és megoldások fejlesztése, végrehajtása, illetve karbantartása az optimális applikáció szervízhez
  • PROFIL

    Kategória
    IT / Informatika
    Régió
    Egyéb hasonló állások Önnek
    Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

    Randstad Hungary Kft.

    Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
    Budapest

    2nd Line Cisco Network Engineer

    Our multinational client is a prestigious telec...
    Budapest

    Gépkezelő

    Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...