www.cvonline.hu
Angolos Mainframe Operátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 701981
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Incidens, probléma és change management a TSI folyamatoknak megfelelően

 - 1st level támogatás, hibajegyek továbbítása a megfelelő csoportoknak

 - Batch jobok tervezése, implementálása

 - Batch jobok és online komponensek monitorozása és hibakezelése

 - Standard folyamatok, metódusok és megoldások fejlesztése, végrehajtása, illetve karbantartása az optimális applikáció szervízhez

 - Folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel és más csoportokkal

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség

 - 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

 - Felsőfokú angol nyelvtudás

 - IBM Mainframe-ben szerzett tapasztalat

 - Valamely jegykezelő rendszerben való jártasság (ARS előnyt jelent)

 - ITIL ismerete

 - Önálló munkavégzésre való hajlandóság, megbízhatóság, rugalmasság

 - Műszakos munkarend vállalása

Előny:

 - német nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Versenyképes fizetési és juttatási csomag

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy részletes magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 72400

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió