www.cvonline.hu

ANGOL TANÁR

  • A hirdetés 566 napja lejárt

Nagy múltú, nemzetközi nyelviskola

ANGOL TANÁR

munkakörbe keres munkatársakat

A vállalatról:

A nyelvi szolgáltatások nemzetközi piacán világhírnevet szerzett Berlitz Nyelvi Központ 25 éve van jelen Magyarországon.

A Maximilian D. Berlitz által 1878-ban kifejlesztett beszédközpontú módszerrel hazánkon kívül további 70 országban, 550 nyelvi központban eddig 40 millió diákot tanítottunk.

Kiket keresünk?

Olyan jelentkezőket várunk, akik:

  • anyanyelvi szinten beszélik az angol nyelvet
  • felsőfokú végzettségűek
  • jártasak az üzleti nyelvben
  • időbeosztásuk rugalmas

Tanítási tapasztalat előny, de nem feltétel

Mit kínálunk?

Tanárainknak biztosítunk:

  • módszertani tréninget, amely során megismerik a Berlitz módszert és sikeres elvégzése után a világ többi Berlitz központjában is taníthatnak
  • saját  tananyagokat, kidolgozott tanmenetet
  • az óraszervezést és adminisztrációt végző dinamikus háttércsapatot
  • pontos, havi óraszám alapján történő kifizetés

A munkavégzés helye:

  • Füzesgyarmat
  • Hajdúszoboszló
  • Kiskunhalas
  • Százhalombatta
  • Szolnok
  • Tiszaújváros

Angol nyelvű, fényképes önéletrajzát és referenciáit az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Pest
Budapest
Békés
Kategória Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol