www.cvonline.hu

Angol nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 198 napja lejárt
Megbízó cégünk:

Online szállásfoglalásban érdekelt multinacionális cég

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Bejövő hívások és e-mailek megválaszolása angol nyelven
  • Meglévő és új ügyfelek kiszolgálása (vállalati partnerek és egyéni ügyfelek)
  • Felmerülő kérdések, problémák megoldása, ügyfél elégedettség folyamatos fenntartása
  • A meglévő folyamatok fejlesztése
  • Futó ügyek megfelelő dokumentációja a beérkezéstől a megoldásig bezárólag
Elvárások:
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Más nyelv ismerete, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office csomag ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Csapatszellem
Amit ajánlunk:
  • Erős, versenyképes fizetés és juttatás
  • Fiatalos csapat, modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Folyamatos tréningek, nyelvi képzések cégen belül
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Cégen belüli rotációs lehetőség (akár külföldre is)
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő