www.cvonline.hu

Angol nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs - Budapest

  • A hirdetés 427 napja lejárt

Ha szívesen kipróbálnád magad egy színes, fiatalos, nemzetközi csapatban és környezetben, csatlakozz kiemelt multinacionális partnerünkhöz.

Feladatok:

  • Segítségnyújtás az ügyfeleinknek e-mail-en és telefonon keresztül
  • Dokumentáció a céges rendszerben

Elvárások:

  • Aktív felsőfokú angolnyelv-tudás.
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny.
  • Minimum középfokú végzettség.
  • Alapvető Excel ismeretek.
  • Ügyfélorientált személetmód.

Amit kínálunk:

  • Multikulturális csapat, barátságos és együttműködő szemléletmód
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Díjnyertes, környezettudatos iroda, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyen
  • Számos céges rendezvény, amin jól érezheted magad és jótékonykodásra is lehetőséget kapsz

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol