www.cvonline.hu

Angol nyelvű online ügyfélszolgálati ügyintéző

  • A hirdetés 574 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező cégeknek és magánszemélyeknek csapatépítéseket szervező cégünk meglévő csapatába keresünk angolul folyékonyan beszélő munkatársakat

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő Angol nyelvű e-mailek kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Teljes körű információnyújtás az ügyfelek számára
  • Együttműködés az amerikai munkatársakkal
  • Telefonhívások kezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Motivált és pozitív hozzáállás
  • MS Office ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Ügyfél-orientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

Budapest 11. kerület

A fényképes önéletrajzokat nettó fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Elvárt nyelvtudás Angol