www.cvonline.hu

Angol nyelvű biztosítási ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 988003

Nemzetközi biztosítási partnerünk munkatársat keres
Feladatok:

  • adatbázis karbantartás, állományápolás
  • dokumentumok ellenőrzése, rögzítése
  • szerződések rögzítése, módosítása, lezárása
  • bejövő hívások fogadása
  • levelezés, kapcsolattartás a társosztályokkal
  • széleskörű információ- és segítségnyújtás az ügyfelek részére
  • panaszkezelés, problémamegoldás.

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás (a munkavégzés részben angolul történik)
  • precizitás és önállóság
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség

Juttatások:
  • kiemelkedő munkakörülmények
  • versenyképes bérezés és cafetéria
  • határozott idejű munkavégzés 2016. február 28-ig

Előnyök:
  • biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat