www.cvonline.hu

Angol nyelvű bejövő ügyfélszolgálat (nem értékesítés!)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1078409
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal Európa vezető fapados légitársaságához várjuk a jelentkezéseteket bejövő telefonos ügyfélszolgálati munkára.

Feladatok:

  • angol nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munka ellátása
  • bejövő hívások fogadása (napi 100 - 120 db)
  • ügyintézés
  • foglalások elkészítése, foglalások módosítása
  • vevői kérések hatékony teljesítése
  • felmerülő problémák megoldása, panaszkezelés

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • folyékony angol nyelvtudás
  • hosszú távú vállalás (minimum fél év)

Munkaidő: H-P: 08:00 - 22:00, SZo: 10:00 - 19:00, V: 10:00 - 18:00 (rugalmas munkaidő a megadott kereteken belül). Minimum heti 24 órát kell vállalni.
A munka 2 hetes tréninggel indul szeptember 15-i kezdéssel.

Előnyt jelent:

  • másik idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • fix órabér: bruttó 702 - 913 Ft/óra
  • 2 hetes tréning
  • igényes munkahelyi környezet
  • diákbarát hozzállás, rugalmasság
  • hosszú távú lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat illetve egy angol nyelvű önéletrajzot is feltöltesz (pdf vagy doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!