www.cvonline.hu

Angol Nyelvtanár

  • A hirdetés 622 napja lejárt

(Magyar vagy Angol anyanyelvű)

Diplomás angol tanár vagy? Kiszámítható jövedelmet szeretnél? Szeretnél hosszútávon egy stabil hallgatói körrel rendelkező minőségi nyelviskola tagja lenni?

Akkor várjuk jelentkezésedet a lenti  e-mailcímen.

Amit kínálunk:

  • Garantált havi jövedelem
  • Folyamatosan magas óraszám (legalább heti 20 óra), nincsenek blokkok
  • Professzionális környezet (Internet, könyvtár, IT támogatás)
  • Kiváló hallgatói kör, Magyarország legnevesebb multinacionális cégeinek felsővezetői és szakértői
  • Fiatalos, barátságos nyelviskolai légkör
  • Versenyképes óradíjak
  • Szakmai támogatás, jogi- és adótanácsadás, szakmai továbbképzések

Követelmények:

  • Diploma és tanítási tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Vállalati nyelvoktatásban vagy nyelviskolánál szerzett tapasztalat előny
  • Számlaképesség előny
  • Megbízhatóság, és mobilitás
  • Tanítói, pedagógusi szemlélet
  • Nyelvterületen szerzett tapasztalat és üzleti ismeretek előnyt jelentenek

Jelentkezz most! Küldd el CV-det az alábbi e-mailcímre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Oktatás / Képzés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr