www.cvonline.hu

Angol Nyelvtanár

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Az ApPello Kft. banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott társaság. A cég Magyarországon kívül 6 országban vesz részt informatikai projektekben. Az ApPello fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció.

munkatársat keresünk teljes munkaidőben, budapesti székhelyére.

Pozíció leírása, feladatok:

  • angol nyelvoktatás a cég dolgozói számára
  • szakmai anyagok fordítása magyarról angolra és angolról magyarra
  • angol nyelvű ajánlatok, szerződések lektorálása

Elvárások:

  • angol nyelv felsőszintű ismerete
  • angol nyelv oktatás területén szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • szakmai (informatikai) nyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatal csapat
  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.