www.cvonline.hu

Angol nyelven jól beszélő telefonos értékesítő

  • A hirdetés 972 napja lejárt

Budapesti munkavégzéssel, telefonos értékesítő kollégát keresünk angol nyelvterületen tevékenykedő vállalkozások megszólításához.

Az elvárások pontos felsorolása:

  • ­minimum 2-3 év értékesítési tapasztalat
  • angol nyelvű B2B értékesítési tapasztalat,
  • angol nyelvű hideghívásban való jártasság
  • angol nyelvű tárgyalási jártasság
  • meggyőző személyiség, magas fokú terhelhetőség és stressztűrés, monotonitás-tűrés,
  • kiváló angol nyelvismeret
  • előny, de nem feltétel: banki / pénzügyi és informatikai / biztonságtechnikai ismeretek
  • egyéb: külföldi utazás vállalása,

Juttatások:

  • alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony
  • nettó 200.000 Ft  alapfizetés
  • jutalék mértéke:  (átlagos értékesítési eredményesség esetén ~300-400.000 Ft)
  • költségtérítés: BKV bérlet

Feladatok:

A 3 meghatározott célcsoport tagjaival kapcsolatfelvétel telefonon, igényfelkeltés és prezentáció után gyors és hatékony telefonos értékesítés, kiemelt ügyfelek / ügyletek esetén személyes tárgyalás és szerződéskötés.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol