www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1077439
lejárt

Karrier az Audinál

Angol-német nyelvtanár - Személyügy

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Idegen nyelvi trénereink gondoskodnak arról, hogy az Audi Hungáriánál dolgozó munkatársak nyelvi kompetenciái fejlődjenek, általános és szaknyelvi ismeretei bővüljenek és hogy a nyelvtanulást igazi élménnyé tegyék. A szintfelméréstől és tanácsadástól kezdve, a különböző szakterületek speciális szókincsének közvetítésén keresztül egészen a nyelvvizsgáig kísérjük a résztvevőket. Nyelvóráink minősége megfelel az Audi márka és a tanfolyami résztvevők magas elvárásainak. Részlegünk folyamatosan dolgozik azon, hogy az egyes szakterületek speciális nyelvoktatási igényeit kielégítse és a tanulási célokat a leghatékonyabb módszerekkel érje el.

Ha szereted a szakmai kihívásokat és szívesen dolgoznál a csapatunkban, akkor várjuk jelentkezésed!

Következő feladatok várnak Önre

  • Szintfelmérések készítése
  • Nyelvoktatás
  • Minőségbiztosítás hospitálással és folyamatos visszajelzéssel
  • Vállalatspecifikus nyelvi tanfolyamok tervezése és a szervezés támogatása szakmai tanácsadással
  • Szakterülethez kapcsolódó projektmunkák (pl. új szaknyelvi modulok kidolgozása, pilotálása, illetve a meglévő modulok folyamatos aktualizálása, továbbfejlesztése )
  • Képzési tanácsadás az ügyfél részére (pl. vizsgatípusok, vizsgára felkészülés)
  • Munkakörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Ön az ideális jelölt, ha

  • Angol-német főiskolai vagy egyetemi tanári diploma
  • Legalább 2 év felnőttképzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú (anyanyelvet közelítő szintű) német és angol nyelvtudás
  • Multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Külföldön szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Számítástechnikai ismeretek, MS-Office alkalmazások
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Együttműködési készség
  • Komplex gondolkodás
  • Kreativitás és problémamegoldó képesség
  • Teljesítményorientáltság
  • Rugalmasság
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9860

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468