www.cvonline.hu

Angol - francia nyelvű call center

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 752180
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal angol - francia nyelvű call centeres munkára várjuk a jelentkezésedet.

Feladatok:

  • angol és francia nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munka ellátása
  • bejövő hívások fogadása
  • ügyintézés
  • e-mailes kapcsolattartás
  • jegyek logolása
  • vevői kérések hatékony teljesítése

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony legalább 2014. júniusig
  • folyékony angol és francia nyelvtudás
  • hosszú távú vállalás

Munkaidő: H-P: 08:00 -19:00 (rugalmas munkaidő a megadott kereteken belül). Heti 15 - 20 óra vállalása kötelező.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • hosszú távú ráérés

Amit kínálunk

  • fix órabér: bruttó 785 Ft/óra
  • fizetett tréning
  • igényes munkahelyi környezet
  • diákbarát hozzállás, rugalmasság
  • az ügyes diákoknak hosszú távú lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat illetve egy angol és egy francia nyelvű önéletrajzot is feltöltesz.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!