Angol és német/spanyol nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs (Debrecen) (INTS/4/16)

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Debreceni  multinacionális partnercégünk számára keresünk angolul és német/spanyol nyelven jól beszélő, ügyfélszolgálati és vevőszolgálati téren tapasztalattal rendelkező IT helpdesk munkatársat.

Feladatok:

  • Első szintű ügyfélszolgálati támogatás nyújtása az ügyfelek számára két idegen nyelven
  • Hatékony, professzionális segítségnyújtás a partnereknek
  • Minden ügyfélhívás megfelelő, előírás szerinti kezelésének ellenőrzése
  • Bejövő kérések kezelése telefonon és e-mailben egyaránt
  • Információ átadás a termékek tartalmával, árával, elérhetőségével kapcsolatban
  • Meglévő ügyfelek tájékoztatása a termékekkel kapcsolatos újdonságokról és változásokról
  • Az adminisztráció biztosítása az ügyfélszolgálati központ számára: archiválás, jelentések készítése

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Német/spanyol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS Office és az internet magas szintű ismerete
  • Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy releváns munkatapasztalat
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Spanyol, Német, Angol