Angol és német nyelven beszélő minőségügyi tanácsadó - Budapest és külföld (Referenciaszám:PJ2757)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.03.19.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 781565
lejárt

Nemzetközi telekommunikációs szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Angol és német nyelven beszélő minőségügyi tanácsadó - Budapest és külföld

Feladatok:
- Gondoskodik arról, hogy a dolgozók ismerjék a minőségi folyamatokat és eljárásokat és a minőség méréssel és figyeléssel kapcsolatos egyéni felelősségeket
- Tréningeket tart és betanítja a dolgozókat a minőségi folyamatok és eszközök használatára
- Karbantart minden minőségi kezdeményezéssel, folyamattal és eljárással kapcsolatos dokumentációt, riportok, KPI készítése
- Rendszeresen tesz jelentéseket minőségi témákban belső és külső ügyfeleknek
- Folyamatosan frissíti a minőségi témákkal kapcsolatos ISO és COPC információit
- Ügyfélszolgálatos csapat ellenőrzése minőségügyi szempontból

Elvárások:
- Tárgyalási szintű, üzleti angol és német nyelvtudás írásban és szóban, egyéb nyelv ismerete előny
- Legalább 2 éves minőségügyben/ ügyféltámogatásban szerzett szakmai tapasztalat
- Csoportvezetői, minőségügyi területen szerzett tapasztalat előny
- Legalább középfokú végzettség
- Ügyfélorientált személyiség, jó kommunikációs készség
- Határozottság, jó problémamegoldó képesség

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Cafeteria
- Fiatalos, jó hangulatú csapat
- Budapesti székhely, nemzetközi kiküldetések (Párizs, Róma)

Kérjük, magyar és angol/német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Vörös Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.