www.cvonline.hu

Angliai álláslehetőség nővérek részére

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 666300
lejárt

Ország:    Egyesült Királyság (+44)

A pozíció leírása:    Angliai ügyfeleink számára nővéreket toborzunk. Az alkalmazás feltétele az NMC regisztráció.

Feladatkör, felelősségek:    Angliai ügyfeleink számára nővéreket toborzunk.

Számos betöltendő pozíció várja a leendő kollégákat, észak-angliai intézetek és klinikák keretén belül.

Az alkalmazás feltétele az NMC regisztráció megléte.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• legalább középszintű (B2), aktív angol nyelvtudás

• OKJ vagy diplomás ápoló végzettség

• regisztrációs PIN a Nursing and Midwifery Council (NMC) -nél

- munkatapasztalat előnyt jelent

Az órabér 11£ és 14£ közt váltakozik, a munkaidő heti 20 órától 44 óráig terjed (az angliai átlag 37, 5 óra).

Azok a jelöltek, akik teljesítik az alapkövetelményeket rövid idő (1-3 hét) alatt meghívást kapnak az interjúra.

Egyéb információk:

Az NMC-nél való regisztráció 2-6 hónap közti időt vesz igénybe és a következő lépései vannak:

1. online jelentkezés az Link megjelenítése honlapon

2. az NMC egy űrlapokat tartalmazó csomagot küld a jelentkezőnek, amelyeket ki kell tölteni

3. az űrlapok visszaküldése után a jelölt várólistára kerül (a feldolgozás maximális ideje 3 hónap)

4. a jelölt egy újabb csomagot kap a szükséges iratokkal

5. amennyiben az összes dokumentumot elfogadják, lehetségessé válik az NMC regisztráció, mely lehetővé teszi, hogy a pályázó asszisztensként dolgozhasson. Éves tagsági díj: 100 £.

Nyelvtudás:    Legalább középszintű (B2), aktív angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    A nővérek kiválasztása/toborzása kapcsán együttműködő partnerünk egy, az egészségügy területén működő személyzeti tanácsadó cég.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.