www.cvonline.hu

ANGLIA - Szállodai Dolgozó

  • A hirdetés 866 napja lejárt

ANGLIA - Szállodai Dolgozó.

Munkát keresel az Egyesült Királyságban?
Itt a remek lehetőség a jobb életre és munkakörülményekre a brit szállodaiparban.

Angol cégként kínáljuk a legkiválóbb megoldást.
Kiterjedt hálózattal működünk az egész UK területén, így 2-3 hét alatt el tudunk helyezni mindenkit.

Bárki jelentkezhet előzetes tapasztalat nélkül is. Csak annyi a fontos, hogy beszéljen Angolul legalább egy erős A2 szinten.
A munkáltatók biztosítanak betanulási időt, ha ezen a tréningen részt veszel, nem lesz okod aggodalomra munkád során.
Személyzeti szállás és étkezés biztosított, a fizetésed javát így félreteheted.

Jelenleg szállodai mindenes/általános szállodai munkatárs pozícióra keresünk jelentkezőket.

Munkaköri leírás:
Ez a pozíció főleg azoknak hasznos, akik még nem rendelkeznek előzetes szállodai tapasztalattal.
Minden fontos munkakörre be fognak tanítani: felszolgáló, szobalány, konyhai kisegítő és néha recepciós munkakörben is helyt fogsz állni.

Ez a legizgalmasabb pozíció változatos feladatokkal, soha nem fogsz unatkozni.

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol