www.cvonline.hu

Aneszteziológus szakorvos - Németország

  • A hirdetés 710 napja lejárt

Partnerünk, egy türingiai klinikára, Jena közelébe, keres aneszteziológus szakorvosokat. Az aneszteziológiai klinika az aneszteziológia és az interdiszciplináris intenzívellátás valamennyi eljárását nyújtja.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat, személyiség:

  • aneszteziológus szakorvosi végzettség
  •  érdeklődés az intenzívellátás iránt
  • hajlandóság mentőorvosi tevékenységre
  • empátia, professzionalitás, felelősségteljes viselkedés a páciensekkel és hozzátartozóikkal

Amit mi kínálunk:

  • érdekes és változatos munkakör professzionális környezetben, csúcsmodern felszereltséggel
  • kellemes, barátságos munkakörnyezet erősen motivált csapattal, akik szívesen várják Önt
  • kitűnő továbbképzési lehetőségek, melynél több módon támogatjuk Önt
  • a pozíciónak megfelelő fizetés, továbbá vonzó juttatási csomag
  • kezdő fizetés 60 000-80 000 Euro/év, mely a későbbiekben 100 000-120 000 Euróra is emelkedhet

A magyar diploma németországi elismertetéséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében az EUWORK teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségek egy részét átvállalja!

Szolgáltatásunk a munkavállaló felé teljes mértékben ingyenes.

Német nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre várjuk vagy várjuk hívását a 06-1-203-5833 -as számon.

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német