www.cvonline.hu

Aneszteziológiai szakasszisztens

  • A hirdetés 868 napja lejárt

A Róbert Károly Magánkórház 2007 óta magas színvonalú, átfogó egészségügyi szolgáltatásokat nyújt. A fekvő beteg osztályainkon a szülészet, nőgyógyászat, sebészet, plasztikai sebészet, urológia, proktológia szakterületeken végezzük a gyógyító tevékenységünket. Intézményünk kellemes, színvonalas, kulturált munkakörülményeket biztosít munkatársainak. Műtői kapacitásunk bővítése miatt

aneszteziológiai szakasszisztenst

keresünk.

Feladat: műtétek aneszteziológiai szakasszisztenciája napi 9 órában és/vagy 24 órás ügyeletben az akut szülészeti ellátásban.

Elvárások:

  • aneszteziológiai szakasszisztens végzettség
  • 2-4 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • érvényes működési engedély és kamarai tagság
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • angol nyelvismeret előnyt jelent

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • csapatmunka, rugalmasság
  • nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülmények,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. május 20.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet a következő anyagok beküldésével:

  • szakmai önéletrajz, fizetési igény megadásával
  • működési kártya száma és a végzettséget igazoló bizonyítvány másolata
Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő