www.cvonline.hu

Android vezető fejlesztő

  • A hirdetés 1267 napja lejárt

Mersz nagyot álmodni? Szívesen csatlakoznál egy kreatív, dinamikus csapathoz, ahol ötleteid megvalósulhatnak? Vonz a startupok világa?

Partnerünk egy megbízható, tőkeerős háttérrel rendelkező fiatalos cég, akik egyedülálló megoldásaikkal a mobilfizetések megreformálását tűzték ki célul.

Csapatukba a következő pozícióba keresünk egy újító és elszánt szakembert:

Feladat:

  • Rendhagyó mobilalkalmazások megalkotása (az ötleteléstől, fejlesztésen át egészen az átadásig)
  • B2C, B2B alkalmazások fejlesztésének vezetése
  • Beszállítók menedzselése
  • Csapattagok támogatása és vezetése
  • Dokumentációk készítése, tesztelés

Elvárások:

  • Minimum 5 éves JAVA fejlesztői tapasztalat
  • Objektumorientált tervezési és fejlesztési ismeretek
  • Minimum 1 éves ANDROID fejlesztői gyakorlat
  • Tapasztalat verziókezelő rendszerek használatában (Jira)
  • Kliens-szerver alkalmazások programozásának ismerete
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Munkavégzési gyakorlat csoportban és önállóan is
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Legalább 2 db bemutatható referencia alkalmazás

Előnyt jelent:

  • Agilis projekttapasztalat
  • J2EE gyakorlat
  • Felhasználói felület tervezésben szerzett tapasztalat
  • Külső programkönyvtárak alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • Configuration Management területén szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Innovatív szellemiségű, szakmailag felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos, hosszú távú szakmai fejlődés
  • Barátságos munkakörnyezet, design iroda

A munkavégzés helye: Budapest

Ha úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak és itt helyed, jelentkezz!

Kapcsolattartó:

Fekete Kinga

e-mail: E-mail cím megjelenítése

telefonszám: +36 1 8833 518

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior embedded developer

Exact Solutions Kft.

Our partnerWe are looking for a team player int...
Budapest

AR Subject Matter Expert

Trenkwalder Kft

We are looking for new colleague for our multin...
Budapest

Gépszerelő

Magas színvonalú talajművelő és növényápoló gép...
Csongrád, Csongrád