www.cvonline.hu

Android vagy iOS fejlesztő [BAIB-AIF01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 835586

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű megbízónk csapatába keresünk dinamikus, a szakma iránt elhivatott Android és iOS fejlesztő kollégákat kereskedelmi szoftver fejlesztésére.

Feladatok

- Kihívásokkal teli szoftvertervezés és szoftverfejlesztés
- Kereskedelmi szoftver fejlesztésre Andoridra vagy iOS-re
- Külföldi kollégákkal szoros együttműködés

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Kiváló programozói ismeretek Javaban, Androidban vagy iOS-ben
- Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
- Közép vagy felsőfokú angol nyelvtudás
- Friss diplomások esetében nyári vagy iskolaidő alatt szerzett szakmai gyakorlat elvárt

Egyéb

Amit Megbízónk ajánl:

- karrier lehetőség egy olyan környezetben, ahol a legújabb technológiát használják
- teljesítményarányos évenkénti fizetés emelés, és bónusz, és havi juttatási csomag
- rendszeres utazási lehetőség Amerikába
- lehetőség, hogy pár éven belül az amerikai csapat állandó tagja legyen (értsd: kiköltözés)

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió