www.cvonline.hu

Android Szoftverfejlesztő (Junior & Senior)

  • A hirdetés 176 napja lejárt

Közlekedésinformatikai projektekre specializált, dinamikusan fejlődő vállalat kiváló szakemberei körébe új munkatársat keres Android Szoftverfejlesztő pozícióba új munkatársat.

Pozíció azonosító: B37SZAndroid
Kategória: Android fejlesztő
Munkavégzés helye: Szeged
Feladatok:

  • Android alkalmazásfejlesztés
  • Részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében
  • Programozói dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Android gyakorlat
  • Alapvető adatbázis és SQL ismeretek
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség, proaktivitás és precízség
  • Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség

Egyéb információ:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai és egzisztenciális fejlődés
  • konstruktív, innovatív csapat

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő