www.cvonline.hu

Android IOS fejlesztő

  • A hirdetés 790 napja lejárt

Nemzetközi multinacionális céghez keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok

  • Világszínvonalú iPhone alkalmazások fejlesztése,
  • innovatív és magas színvonalú mobil UI (user interface) fejlesztése,
  • mobil szoftver architektúra és fejlesztés folyamatában való közreműködés,
  • magas szintű kódszabványok fenntartása.

Elvárások

  • 2-3 év iPhone fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • minimális Android applikációk írásában szerzett tapasztalat,
  • magabiztos tapasztalat a következőkben
    • objektumorientált programozás,
    • memóriahasználati problémák észlelése és javítása, kódok applikáció teljesítményére való optimalizálása,
  • verziókövető rendszerek (GIT, CVS) használatában szerzett tapasztalat,
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • kezdeményezőkészség és pozitív hozzáállás,
  • erős kommunikációs készség,
  • mérnöki vagy informatikai BA diploma.

Előny:

  • Android applikációk fejlesztése (Java, IOS, Android SDK),
  • Windows 7 applikációk fejlesztése,
  • mobil webhasználati technológiák fejlesztése (HTML5, CSS3, jQueryMobile, Sencha stb.).

Amit megbízónk kínál

  • szakmai fejlődés
  • versenyképes javadalmazás,
  • folyamatos kihívást jelentő, elismerő környezet,
  • a legújabb technológiák megismerésének lehetősége,
  • könnyen megközelíthető, nyugodt,

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Angol és magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol