www.cvonline.hu

Android / iOS fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 660664
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    • Android / iOS alkalmazások fejlesztésében való aktív részvétel a megadott igények alapján

Feladatkör, felelősségek:    • Android / iOS alkalmazások fejlesztésében való aktív részvétel a megadott igények alapján

• Dokumentációk készítése, tesztelés, határidők betartása

• Önálló és csapatban való munkavégzés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Főiskolai / egyetemi végzettség

• Android / iOS fejlesztésekben szerzett min. 3 éves tapasztalat, a kapcsolódó technológiák ismerete

Nyelvtudás:    Magabiztos, szóban és írásban is aktív angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Ügyfelünk fő tevékenységként webes technológiákra összpontosítva végez informatikai fejlesztéseket a nemzetközi piacon. A vállalat nagy hangsúlyt fektet alkalmazottainak megtartására és szakmai fejlesztésére, és kiemelt figyelmet szentel a kutatás-fejlesztésnek.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió