www.cvonline.hu

Android fejlesztő

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.03.02.
Hirdetés azonosító: 982041

Pozíció leírása / Job description

Változatos és kihívásokkal teli, online és IT szolgáltatásokat kínáló ügyfelünk részére keresünk Android fejlesztőt.

Feladatok:

• Világelső vállalatoknál folyó projektekben való együttműködés
• Android alapú applikációk írása, tesztelése, publikálása, karbantartása
• Meglévő rendszerek továbbfejlesztése

Elvárások:

• 3 év tapasztalat Android fejlesztési környezetben
• Objektum orientált programozási ismeret
• Android Studio mély ismerete
• Android lokációs ismeretek
• Google Play Service lehetőségeinek átfogó ismerete
• MATERIAL design szemléletű fejlesztés
• Új technológiák SDK lehetőségeinek gyors elsajátítása
• Csapat orientáltság a fejlesztésben

előny
+ MVVM, VIPER modellek ismerete
+ RXJAVA, RETROFIT ismeret

Amit kínálunk:

• A világ egyik legelterjedtebb média alkalmazásának fejlesztése
• Nemzetközi csapat
• Kiváló munkakörnyezet, profi csapat
• Gyors fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a