www.cvonline.hu

Android fejlesztő

  • A hirdetés 969 napja lejárt

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő, műszaki kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cég, melynek fiatal szakmai csapatába keresünk jelenleg új munkatársat Android fejlesztő pozícióba.

Feladatok:

  • Mobil alkalmazások fejlesztése elsősorban Android platformon;
  • Részvétel szoftverrendszerek tervezésében;
  • Meglévő alkalmazások testre szabása;
  • Funkciók, fejlesztési feladatok önálló megtervezése;
  • Hibák felderítése és javítása;
  • Tématerületek: Képfeldolgozás, Augmented Reality, Virtual Reality, mobil távközlés.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett fejlesztői tapasztalat;
  • Stabil C/C++ programozói gyakorlat;
  • Kiváló programozási ismeretek (algoritmusok, OOP, design patterns, GUI, adatbáziskezelés, hálózati kommunikáció, szálkezelés stb.);
  • OpenCV, GPUCV, OpenCL könyvtárak ismerete;
  • Verziókövető rendszer ismerete (SVN);
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás.

Amit Partnerünk kínál:

  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Innovatív munka, változatos feladatok;
  • Versenyképes fizetés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol