www.cvonline.hu
Android fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.12.03.
Jelentkezési határidő: 2014.12.04.
Hirdetés azonosító: 864810
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk számára keresünk Android fejlesztőt az alábbi feladatokra.:
- Szállítmányozási területre fejlesztett innovatív, komplex rendszer mobil kliensének készítése Android platformra
- Részvétel a rendszer tervezésében, a megtervezett modulok implementálása
- Az elvégzett munka megfelelő dokumentálása

Követelmények
- Minimum 3 éves Android fejlesztési tapasztalat
- Objektum orientált tervezési és fejlesztési módszerek ismerete
- Verziókezelő (SVN vagy Git) és feladatkezelő rendszer használatában szerzett tapasztalat
- Önálló, megoldásközpontú munkavégzés
- Jó csapatmunka, hatékony kommunikáció

Személyiségre vontakozó elvárások:
- Jó alkalmazkodó képesség
- Csapatjátékos
- Innovatív szemlélet
- Proaktív hozzáállás.

Kategória
IT / Informatika
Régió