www.cvonline.hu
Android fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.08.19.
Jelentkezési határidő: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 1097056
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Agrárinformatikai fejlesztésekkel, nagyvállalati enterprise alkalmazások és térinformatikai termékek fejlesztésével foglalkozó startup ügyfelünk részére keresünk munkatársat.

Feladatok

  • Android 4.4+ alapú alkalmazások tervezése
  • Alkalmazások kivitelezése, valamint telepítése
  • Gyártói támogatás
  • Elvárások

  • Több éves Android fejlesztői tapasztalat
  • Technológiai ismeretek: Android support library, JSON, REST technológiák, SQLite, ION library
  • Előnyök

  • Firebase ismerete
  • Java tapasztalat
  • Hibernate, Spring, SQL ismerete
  • Amit ajánlunk

    Kategória
    IT / Informatika
    Régió