www.cvonline.hu

Android fejlesztő

  • A hirdetés 50 napja lejárt

Feladatok

  • Komplex rendszerek Android operációs rendszerre szánt részének kódolása wireframe, és specifikáció alapján

  • Szoros együttműködés a frontend, backend (API) fejlesztőkkel, és tesztelőkkel.

Elvárások

  • Android (Java) erős ismerete

  • SQL haladó szint

  • 1-3 éves mobilapplikációk fejlesztésében megszerzett tapasztalat

  • Csapatmunkában szerzett min. 1 éves tapasztalat

  • Felsőfokú műszaki végzettség (diploma)

Előny

  •  iOS (natív) fejlesztésben való jártasság előny

  • Windows Phone (natív) fejlesztésben való jártasság előny

  • Crossplatform technológiákban szerzett tapasztalat (Cordova, Javascript, HTML, CSS3), design-ra való érzékenység előny

  • Mobil felületek tervezésében szerzett tapasztalat előny

  • PHP, web-fejlesztésben szerzett tapasztalat előny

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika