www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Android fejlesztő

Hozzáadva: 2017.05.28.
lejárt

Saját csapatunkba keresünk, a legváltozatosabb projektekre Android Fejlesztő kollégát az alábbi feladatok ellátására.

Elvárások
  • Eredményorientált közreműködés
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kezdeményezőkészség, hatékony együttműködés a csapat munkájában.
  • Önálló tanulási igény és képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Felsőfokú, elsősorban mérnöki végzettség
  • Képesség önállóan végigvinni egy alkalmazás teljes életciklusát Android platformra (megtervezni, megvalósítani, APP storeba publikálni, supportálni)
  • UI/UX tervezési tapasztalatok a különböző méretű eszközök optimális támogatására
  • Angol nyelv
  • Source Control rendszer használata (SVN, TFS, GIT)

Értékelt kvalitások
  • Piaci szolgáltatások kialakításában, bevezetésében szerzett tapasztalatok
  • Mérnöki végzettség melletti további felsőfokú végzetség

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior RTR Accountant

Randstad Hungary Kft.

Do you have several years experience in account...
Budapest

Senior Oracle Database Administrator

Our client is one of the world's leading provid...
Budapest

Web Developer (ASP.NET)

Our partner is a multinational agricultural man...