www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Android fejlesztő

Hozzáadva: 2016.09.01.
lejárt

Saját csapatunkba keresünk, a legváltozatosabb projektekre Android Fejlesztő kollégát az alábbi feladatok ellátására.

Elvárások
  • Eredményorientált közreműködés
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kezdeményezőkészség, hatékony együttműködés a csapat munkájában.
  • Önálló tanulási igény és képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Felsőfokú, elsősorban mérnöki végzettség
  • Képesség önállóan végigvinni egy alkalmazás teljes életciklusát Android platformra (megtervezni, megvalósítani, APP storeba publikálni, supportálni)
  • UI/UX tervezési tapasztalatok a különböző méretű eszközök optimális támogatására
  • Angol nyelv
  • Source Control rendszer használata (SVN, TFS, GIT)

Értékelt kvalitások
  • Piaci szolgáltatások kialakításában, bevezetésében szerzett tapasztalatok
  • Mérnöki végzettség melletti további felsőfokú végzetség

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Portfólió elemző

UniCredit Bank Hungary Zrt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kele...
Budapest

Hiteladminisztrátor határozott időre

Trenkwalder Kft

Megbízónk, Magyarország egyik piacvezető bankja...

Junior Finance Project Manager

Randstad Hungary Kft.

For our client, one of the world's leading mult...