www.cvonline.hu

Android fejlesztő

  • A hirdetés 440 napja lejárt

A szolgáltatószektorban tevékenykedő, most induló startup vállalkozás mobilapplikáció fejlesztőt keres, azonnali kezdéssel, akár rugalmas munkaidőben.

FELADATAID:

  • Egyedi szoftvermegoldások fejlesztése, a tervezéstől az implementációig
  • A futó projektek napi szintű gondozása
  • Változtatások dokumentálása
  • Folyamatos visszajelzés a projektgazda és a vezetőség felé

AMIRE SZÁMÍTUNK:

  • Szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Rendelkezel Android fejlesztői tapasztalattal
  • Java és C## alapos ismerete
  • Előny: további programnyelvek mély ismerete, tapasztalat IOS fejlesztésben
  • SQL tapasztalat
  • Igényes, újrafelhasználható kódot írsz
  • Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Üzleti szempontokat is figyelembe veszel a feladatok elvégzése során
  • Olvasol és írsz angolul

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Részvételi lehetőség már az alapítástól kezdődően
  • Tapasztalatszerzés nemzetközi projektben
  • Innovatív, dinamikus, úttörő csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes bérezés
  • Munkavégzés helye: országos