www.cvonline.hu

Android fejlesztő

  • A hirdetés 450 napja lejárt

Partnerünk főleg külföldi és állami megrendelők részére egyedi rendszerek fejlesztéssel és annak folyamatos támogatásával, valamint saját termékek/alkalmazások fejlesztésével foglalkozik.

Pozíció azonosító: B49Af
Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, Android fejlesztő
Szükséges nyelvtudás: Angol - alapfok
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok:

  • Komplex rendszerek Android operációs rendszerre szánt részének kódolása wireframe, és specifikáció alapján
  • Szoros együttműködés a frontend, backend (API) fejlesztőkkel, és tesztelőkkel.

Elvárások:

  • Android (Java) erős ismerete
  • SQL haladó szint
  • 1-3 éves mobilapplikációk fejlesztésében megszerzett tapasztalat
  • Csapatmunkában szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség (diploma)

Előny:

  • iOS (natív) fejlesztésben való jártasság előny
  • Windows Phone (natív) fejlesztésben való jártasság előny
  • Crossplatform technológiákban szerzett tapasztalat (Cordova, Javascript, HTML, CSS3), design-ra való érzékenység előny
  • Mobil felületek tervezésében szerzett tapasztalat előny
  • PHP, web-fejlesztésben szerzett tapasztalat előny

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol