www.cvonline.hu

Android Fejlesztő

  • A hirdetés 323 napja lejárt

Magyarország meghatározó interaktív és multiplatform tartalomszolgáltatója keres munkatársat Android Fejlesztő pozícióba

Feladatok

  • Mobil alkalmazások fejlesztése Android platformon
  • Részvétel szoftverrendszerek tervezésében
  • Meglévő alkalmazások testre szabása, átalakítása
  • Funkciók, fejlesztési feladatok önálló megtervezése
  • Hibák felderítése és javítása

Elvárások

  • Minimum 2 év Android fejlesztési tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Stabil programozói gyakorlat
  • Kiváló programozási ismeretek (algoritmusok, OOP, design patterns, GUI, adatbáziskezelés, hálózati kommunikáció, szálkezelés stb.)
  • Verziókövető rendszerek ismerete (SVN, Git)
  • Legalább szakmai angol nyelvtudás

Előny:

  • HockeyApp, Facebook, Google Analytics SDK-k ismerete
  • iOS fejlesztői tapasztalat
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika