www.cvonline.hu
Android fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.06.
Jelentkezési határidő: 2016.04.13.
Hirdetés azonosító: 1007491
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Részt vennél egy nemzetközi viszonylatban is egyedülálló mobilapplikáció fejlesztésében? Csatlakoznál egy tőkeerős háttérrel rendelkező, innovatív startuphoz?

Vitorlásversenyek és -rendezvények szervezését lebonyolító rendszer és mobilfejlesztő partnerünk részére keresünk tapasztalt ANDROID DEVELOPER kollégát.

A főbb feladatok a következők lennének:
Az applikációk fejlesztése, ellátása új funkciókkal, optimalizálása és kreatív termékfejlesztés.

Követelmények
Az alábbi technológiákban szerzett minimum két éves tapasztalat:

- Andorid OS
- Android Studio
- Eclypse, Java (előny)
- Mobil környezetben ismert és használt adatbázisok

Előny:
- iOS fejlesztői vagy php fejlesztői tapasztalat.

- Versenyképes fizetés
- Kellemes munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Nem kötött multi környezet, belvárosi iroda
- Aktív részvétel start-up projektben
- Esetenként home-office

Kategória
IT / Informatika
Régió