www.cvonline.hu

Android fejlesztő (junior/mid-level)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 947253
lejárt

Country:    Hungary (+36) • Budapest

Description of position:    Új Android alkalmazások design-ja és fejlesztése, nemzetközi fejlesztési és kódellenőrzési projektekben való részvétel

Duties:    •- Új Android alkalmazások designja és fejlesztése

•- Nemzetközi fejlesztési és kódellenőrzési projektekben való részvétel

Requirements, skills:    •- Legalább 1 év Android fejlesztői tapasztalat

•- Informatikai területen szerzett diploma vagy azzal egyenlő tudás

•- Java és Android SDK mély ismerete

•- Hibabejelentő rendszerekkel és tesztelésben szerzett tapasztalat

•- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

•- Előnyök: iOS, node.js, Angular JS tapasztalat, Atlassian szoftverekkel szerzett tapasztalat (Jira, Confluence, Stash (git), HipChat), Maven, Gradle, Ant tapasztalat

Known languages:    Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban

Short company info:    Megbízónk hazai és külföldi projektekben, informatikai fejlesztéssel foglalkozó, magyar tulajdonban lévő vállalat. Szolgáltatási portfóliójukban megtalálható a nagyvállalati rendszerfejlesztés, és a webes és mobil technológiák is.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Esély az egyéni és szakmai fejlődésre

• Emberközpontú, rugalmas hozzáállás

• Hosszú távú együttműködés lehetősége

• Esetenként külföldi munkavégzés lehetősége (Amszterdam, Helsinki)

• Érdekes fejlesztések

• Fiatalos, jó hangulatú csapat

• Modern, kényelmes munkakörnyezet

Additional info:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, illetve megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió