www.cvonline.hu

Android Developer

  • A hirdetés 510 napja lejárt

Feladatok:

  • Android alkalmazások fejlesztése;
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése;
  • A kollégák munkájának támogatása;
  • Felvetődő problémák gyors és kreatív kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy programozói végzettség;
  • Legalább 2 éves fejlesztői tapasztalat Android környezetben;
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Munkavégzés alvállalkozói, contractor formában.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, érdekes projektek,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Későbbiekben lehetőség alkalmazotti státuszban való munkavégzésre.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb