www.cvonline.hu

Android developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.13.
Jelentkezési határidő: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 1190105

Francia hátterű, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Android fejlesztőt, csomagok nyomonkövetését segítő applikáció fejlesztésére.

Elvárás:
  • 2-3 éves Java tapasztalat + 1-1,5 éves releváns szakmai tapasztalat Android fejlesztési területen
  • Android verziók naprakész ismerete (4.2 felett)
  • Fejlesztői eszközök naprakész ismerete (verziókezelő rendszer ismerete)
  • Nagyfokú önállóság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Webtechnológiákkal kapcsolatos tapasztalatok
  • REST API ismerete

 Előny:
  • Continuous intergration (Jenkis) ismerete
  • Statikus kódanalizátor ismerete (SonarQube)
  • JUnit, Robolectric ismerete
  • Ha a pályázónak van elérhető APP-ja vagy open source kódja
  • Ha a pályázó dolgozott már specifikáció alapján

 Amit a cég ajánl:
  • Tréningek, oktatások, továbbképzések
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetősége
  • Ergonómikus munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a pozíció és jelenleg nyitott vagy új szakmai kihívásra, töltsd fel az angol nyelvű önéletrajzodat a hays.hu oldalára.

Egyéb hasonló állások Önnek
Product Developer (Process Developer)

PRODUCT DEVELOPER (PROCESS DEVELOPER)  EPCOS Sz...
Vas

IT Developer

Randstad Hungary Kft.

Our partner is a multinational agricultural man...
Budapest

Developer (Debrecen)

IT Services Hungary Kft.

Manage customer requests regarding GPO Sciprtin...
Debrecen