www.cvonline.hu

Andragógus

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Felnőttképzési intézmény

andragógus

végzettségű munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • Adminisztratív és ügyviteli feladatok
  • Képzési dokumentáció kezelése, archiválása
  • Képzésekhez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú andragógus végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Kreativitás, pontosság, precizitás, szorgalom
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Jó szervezőképesség
  • Kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban

Állás típusa: teljes munkaidő

Jelentkezési határidő: 2014. november 30.

Munkavégzés helye: Debrecen

Fényképes önéletrajzokat, motivációs levéllel és a végzettséget igazoló dokumentumok csatolásával az alábbi email címre várjuk.

Pályakezdő vagy legalább fél éve fizetett alkalmazásban nem álló jelentkezők pályázatait is fogadjuk!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Oktatás / Képzés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő