www.cvonline.hu

Andragógus HR asszisztenst keresünk!

  • A hirdetés 673 napja lejárt

A NaturComfort Kft központi irodájába keres Andragógus HR asszisztens-t napi 8 órás, hosszútávú munkavégzésre .

Feladatok:
- képzésekkel kapcsolatos adminisztrációk ellátása
- kapcsolattartás a hivatalos szervekkel
- felnőttképzési adatok nyilvántartása, vezetése
- személyzeti adminisztrációs feladatok végzése
- munkaügyi adatok adminisztrálása, ellenőrzése
- munkaidő beosztások elkészítése
- a személyzeti vezető munkájának támogatása
- kapcsolattartás a munkaügyi hatóságokkal és a munkaerő kölcsönző cégekkel

Amit kínálunk:
- bejelentett hosszú távú munkaviszony
- barátságos, kulturált irodai környezet
- fejlődési, előrelépési lehetőség
- fix bérezés

Munkavégzés helye:
- központi iroda, Nyíregyháza, Westsik Vilmos u. 110.

Feltételek:
- andragógus végzettség (akár pályakezdő is!)
- Microsoft Office Excel és Word kiváló ismerete
- jó kommunikációs képesség
- terhelhetőség
- precizitás
- gyors betanulási képesség

Előnyt jelent:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- nyíregyházi lakhely
- 10 ujjas gépírás

Kérjük küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Kérjük, jelentkezéskor tüntesse fel, hogy melyik pozícióra szeretne pályázni!

Helyek Nyíregyháza
Kategória Humán erőforrás
Oktatás / Képzés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő