www.cvonline.hu

Analóg hardverfejlesztő

  • A hirdetés 473 napja lejárt

Ügyfelünk egy hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával és fejlesztésével foglalkozó, rendkívül sikeres high-tech középvállalat. Dinamikusan fejlődő teverző csapatukba keresünk

munkatársat.

Feladatok

  • Félvezető alapanyag minősítő mérőkészülékek tervezése, fejlesztése,
  • új méréstechnikákkal kapcsolatos kutatások támogatása,
  • a mai digitális világban is versenyképes analóg mérőelektronikák tervezése, fejlesztése,
  • nyomtatott áramkör tervezés.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • legalább 3 év analóg elektronika tervezői tapasztalat,
  • analóg és digitális áramkörök elemzésének, tervezésének képessége,
  • kis-zajú analóg kapcsolástechnikai ismeretek,
  • nyomtatott áramkör tervezési gyakorlat (2 vagy több réteg),
  • elektromos hibák felismerésének, behatárolásának, javításának készsége,
  • mérőműszerek kezelésében való jártasság,
  • magasfokú szakmai elkötelezettség.

Előnyt jelent:

  • 10 évnél több tervezési gyakorlat,
  • áramkör szimulációs gyakorlat,
  • áramkörtervező program ismeret (preferáltan PADS, Altium Designer),
  • nagyfeszültségű kapcsolástechnikai ismeretek,
  • szakmai angol nyelvtudás.

Amit megbízónk kínál

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat,
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,
  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő